Yılının Beklenen Yapımı Bir Zamanlar Hollywood’da

bir zamanlar hollywood
bir zamanlar hollywood

Dram ve komedi tarzındaki yılın en merak edilen filmi olan Biz Zamanlar Hollywood’da 23 Ağustos 2019 tarihinde vizyona giriyor.

100 milyon dolarlık bütçesi, oldukça ilginç hikayesi ve yıldızlarla dolu oyuncu kadrosu ile yılın en merak edilen ve gişe rekoru kırması beklenen filmi Bir Zamanlar Hollywood’da 26 Ağustos tarihinde tüm dünya ile aynı anda ülkemizde de gösterime giriyor. Yönetmenliğini dünyaca ünlü Quentin Tarantino’nun yaptığı film hem yönetmen hem de oyuncu kadrosu tarafından son yılarlın en eğlenceli ve başarılı yapıtları arasında gösteriliyor.

Bir Zamanlar Hollywood’da Filminin Konusu

Bir Zamanlar Hollywood’da filminin konusu ise; 1969 senesinin Los Angeles şehrinde geçiyor. Dönemin western filmleri ve dizilerinin en önemli yıldızları arasında yer alan Rick Dalton ve dublörü Cliff Booth artık eskisi kadar ünlü olmadıkları ve unutuldukları bu şehirde tekrar ün ve şöhreti yakalamak için büyük ve aynı zamanda oldukça eğlenceli bir mücadeleye girişirler. Filmin arka planında ise Dalton’un ünlü komşusu Sharon Tate ve 4 arkadaşının, Charles Manson ve müritleri tarafından öldürüldüğü Manson katliamı ile yollarının hiç tahmin edemeyecekleri bir şekilde kesişmesi anlatılıyor. Film bu yönü ile tarihin oldukça ses getiren bir katliamına da ışık tutuyor.

Bir Zamanlar Hollywood’da Filminin Oyuncu Kadrosu

Filmde sahip olduğu oyuncu kadrosu ile milyonlarca kişiyi daha filmi izlemeden heyecanlandırmayı başarıyor. Bir Zamanlar Hollywood’da filminin oyuncuları arasında; Leanordo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robie, Emile Hirsch, Margaret Qualley, Austin Butler, Alpacino ve Kurt Russel gibi Hollywodd sinemasına damga vurmuş dünyanın en önemli yıldız oyuncuları yer alıyor. Birçokları tarafından bu filmin dünyaca ünlü yönetmen Quentin Tarantino’nun en iyi filmi olacağı iddia ediliyor.

Written by Onay Keleş

Kalabalığa karışmak için hiçbir özellik gerekmez Ama YALNIZ ve DİK durmak için Gerçekten çok şey gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir