Yabancı dizi takipçilerine 4 adet yabancı dizi önerisi

Yabancı dizi sevenler için ve yeni yabancı dizi macerasına atılmak isteyenler için bir kaç yabancı dizi önerim bulunmaktadır.

Vikings

Vikinglerin ünlü kahramanı Ragnar Lothbrok’un maceralarını ve Vikinglerin yaşam biçimini anlatan dizide bol aksiyon, bol macera ve dram bulunuyor. Ragnar Lothbrok çiftçilik yapan evli ve iki çocuklu bir adamdır. Reisleri her doğuya yelken açmalarını istese de o kurallara uymaıp batıya yelken açmıştır. Merakı ve keşfetme arzusu sayesinde İngiltere topraklarına ayak basan ilk Viking olmuştur. Bu keşif sonucunda hayatı hiçbir zaman eskisi gibi olmayacaktır. Yabancı Dizi Vikings ilk olarak 2014’te seyirci karşısına çıkmıştır. Oldukça büyük hayran kitlesine sahiptir.

The 100

Dünya artık yaşanamayacak bir yer haline gelmiş, sadece çok az sayıda insan kurtulabilmiştir. Uzayda insan ırkının devamını sağlayabilmek için zorlu bir yaşam sürmektedirler. Kaynakları neredeyse tükenmek üzeredir. Ya Dünya’ya bir grup genç göndereceklerdir ya da insanları öldüreceklerdir. Sorumlu heyet suçlulardan oluşan, oldukça yetkili bir kadının kızı olan Clarke da dahil 100 genci Dünya’ya göndermiştir. Gençler ne ile karşılaşacaklarını bilmeden, bu tekinsiz yerde yaşayıp yaşayamayacaklarını göreceklerdir. Fakat bilmedikleri şey orada yalnız olmadıklarıdır. 2014’te yayın hayatına başlayan The 100 aksiyon, macera ve bilim kurgu alanlarında dikkatleri çekiyor.

Black Mirror

Her bir bölümünde farklı oyuncuları ve farklı konuları ekranlara getiren Black Mirror, 2011’de seyircilerin beğenisine sunulmuştur. Alışılmışın dışında olması dizinin büyük ses getirmesine sebep olmuştur. Günümüzde yaşanan her türlü soruna; özellikle teknolojinin insanlar üzerindeki etkisine dair mesajlar içeren bölüm sonları izleyenlerde şaşkınlık uyandırmıştır. Farklı bir dizi izlemek istiyorsanız Black Mirror iyi bir seçenek olacaktır.

Younger

Çerez tadında, kısacık bölümleri ile bir oturuşta birkaç sezon izlenebilecek tarz arayanlar için mükemmel bir seçim Younger. 40lı yaşlarına yeni girmiş, boşanmış ve işsiz bir kadın olan Liza Miller yayıncılık işine geri dönmek için çabalamaktadır. Fakat yaşından dolayı kimse kendisine iş vermemiştir. Genç bir görünüme sahip olması ona yeni bir yaşamın kapılarını açacaktır. O artık 26 yaşında genç bir kadındır.

Written by Onay Keleş

Kalabalığa karışmak için hiçbir özellik gerekmez Ama YALNIZ ve DİK durmak için Gerçekten çok şey gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir