Ana sayfa Sanat Ünlülerin Başından Geçmiş 10 İlginç Olay

Ünlülerin Başından Geçmiş 10 İlginç Olay

70
0

Yaşamları boyunca insanların başından trajik veya komik birçok ilginç olay geçmiştir. İnsanların kendi başlarından geçen olaylar hafızada yer tutabilir ancak ünlü birisinin başına gelmiş ve magazinlere kadar düşmüş olaylar tüm insanların ilgisini oldukça fazla çekmektedir. Bir ünlünün başından da bu tür olaylar geçmiştir.

Bu Olaylar Nelerdir?

1- Formula 1′ de birçok birinciliği olan Michael Schumacher Fransa Alpleri’nde kayak yaptığı sırada düşerek beyin kanaması geçirmiştir.

2- Süpermen filmlerinde başrolde oynamış Amerika’lı Christopher Reeve 1995 yılında attan düşerek belden aşağısı felç olmuştur.

3- Bir dönem Real Madrid kulübünün de formasını terletmiş Slovak milli takım oyuncusu Peter Dubovsky 28 yaşında iken Tayland’da tatil yaptığı sırada şelaleden aşağı düşerek vefat etmiştir.

4- İbrahim Tatlıses bir gece yarısı katıldığı televizyon programından çıktığı sırada bir silahlı saldırgan tarafından saldırıya uğramıştır. Başına kurşun isabet eden Tatlıses uzun süre komada kalmasının ardından sağlığına kavuşmuştur.

5- Sanatçı Deniz Seki uyuşturucu tacirleri ile iş birliği yaparak uyuşturucu sattığı gerekçesi ile gözaltına alınıp tutuklanmıştır.

6- Savaş Ay adlı gazeteci sunuculuğu yaptığı bir televizyon programında şapkadan tavşan çıkarma numarası yaparken yanlışlıkla tavşanı öldürmüştür.

7- Mehmet Ali Erbil ve Ayşe Gürel’in çarkıfelek programında yerde sürüklendiği sırada programın heyecanı ile çiftin üzerine atlayan İsmail Türüt, Ayşe Gürel’in kaburgasını kırmıştır.

8- Ankaralı Namık klip çekimi sonrasında polis kıyafetleri ile sarhoş bir şekilde komşusunu göz altına almaya çalışmıştır.

9- Bülent Ersoy Adana konseri sırasında gelen istek parçayı söylemeyince vurularak bir böbreğini kaybetmiştir.

10- Ali Kırca Kuru çeşmede ‘ki evinde, katta olmayan asansöre binmeye çalışması sonucu yaklaşık yedi metre yükseklikten zemin kata düşmüştür.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here