Star Wars Skywalker’ın Yükselişi Filmi

star wars skywalker'ın yükselişi

Yepyeni bir destansı maceranın kapılarını açan Star Wars: Bölüm IX filmi ile galakside yepyeni bir yolculuğa ne dersiniz. Star Wars’ın yeni serisi 20 Aralık’ta izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Disney’in satın alması sonrasında her yıl Star Wars filmi vizyona giriş yapıyor. Bu filmlerden bir tanesi de aralık ayında sinemaseverlerle bir araya gelecek Star Wars Skywalker’in Yükselişi olacak. Dokuzuncu film hakkında detayları açıklamadan önce 2017’de çıkan ana hikâyeyi sürdüren film The Last Jedi milyarlarca gelir elde etmeyi başarmıştı. Bu film ise Skywalker Saga’nın son filmi olarak yer alacak. Disney, bundan sonra Star Wars’un çekirdek karakterlerini isyancılar üzerinden anlatacak.

Kylo Ren Büyük Lider Snoke’u öldürdükten sonra İlk Düzen’in yeni Büyük Lider’i olarak görev almaya başlamıştır. Acımasız yönetimi nedeniyle galaksi yavaş yavaş umutsuzluğu sürüklenmektedir. Luke Skywalker’ın Güç’le birleşmesi sonrasında Rey kendi içindeki gücü benimsemeyi başarmıştır. Kylo Ren ve Rey’in arasındaki çatışma zamanla artmaya başlarken, İlk Düzen’de de içsel çalkantılar da başlamıştır. Güçte kalabilmek adına daha acımasız bir şekilde hareket eden Kylo Ren, onu yenmek için sürekli çalışan Rey arasındaki savaş tüm galaksinin dengesini değiştirecektir.

Fragmanda Görülenler

Lucasfilm tarafından fragmanı paylaşılan Star Wars Skywalker’ın Yükselişi fragman, eski filmlerden bir araya getirilen görüntülerle sunuluyor. Daha sonra baş karakterlerimizin büyük savaş öncesinde hazırlıklarını izliyoruz. Savaş gemileri, Rey ve Kylo Ren’in dövüşü gibi sahneler şimdiden izleyicileri etkilemeyi başardı.

Star Wars: The Rise of Skywalker‘da önceki filmlerin başrolleri Daisy Ridley, Oscar Isaac ve Adam Driver tekrar bizlerle bir araya geliyor. Ünlü yönetmen. J.J. Abrams tarafından yönetilen film 20 Aralık 2019’da vizyona giriş yapıyor. Bakalım yeni seri de bizleri neler bekleyecek?

Written by Onay Keleş

Kalabalığa karışmak için hiçbir özellik gerekmez Ama YALNIZ ve DİK durmak için Gerçekten çok şey gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir