Ana sayfa İnternet Spam Hitler Nasıl Engellenir?

Spam Hitler Nasıl Engellenir?

114
0

Sitelerimizin birçok sorunları kullanıcı ve popülerlik artışına göre ortaya çıkmaktadır. Sene içerisinde bazen bu durumlar rakiplerimiz tarafından sunulabilir yada virüs bulaşması, siber saldırı sonucunda ortaya çıkabilir. Bu durumları hızlı bir şekilde halletmek ve başarılı bir şekilde çözümlemek oldukça önemlidir.

Yaşadığımız sorunlar arasında spam hitler yaygın görülen ve kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturulması gereken sorunlardan biridir. Sitenize gelen bot takipçi ve ziyaretçi trafiği anlamına gelir. Yani bir virüs yazılımı gibi sizlerin sitelerine bulaşır ve işlem yapmanıza daha sonrasında ise sitenizin sahtekarlık yazılımlarından kapanmasını kolaylıkla sağlar. Peki spam hitleri engellemek doğru bir çözüm mü olacak diye soruyorsanız kesinlikle doğru bir çözüm olacak ve bir daha ortaya çıkmayacaktır.

Spam Hitler Nasıl Engellenir?

Başlayan spam hit sorunu kolay bir şekilde halledilme yöntemine maalesef sahip değildir. Bunun için doğru alt yapı ve yazılım programına sahip olmanız gerekmektedir. Daha sonrasında ise aşağıda yer alan adımları izleyerek bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

  • Google Analytics adresinize gitmeniz gerekmektedir
  • Sol üst köşede yer alan yönetici bölümünden giriş yapmalısınız
  • Giriş işleminden sonra sol tarafta yer alan filtreler sekmesine tıklayınız
  • Burada yer alana bölümde ki bilgileri girip kötü yazılımları uzak tut seçeneğini işaretleyerek işlemi tamamlayın

Bu işlem sayesinde sizler spam hit sorunu çözümü konusunda başarılı bir yol izlemiş olacaksınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here