Son dönem en iyi yabancı diziler (2018)

Merhaba! Bugünkü listemizde, yabancı dizi meraklılarını sevindirecek ve yeni heyecanlar arayanları güldürecek bir konu işleniyor. Son dönemde damga vurmuş en iyi yabancı dizileri listeledik ve kısa konularından söz ettik!

TABİKİ! LA CASA DE PAPEL

İlk olarak son dönemde herkesin dilinde olan la casa de papel dizisinin konusu ele alalım. İspanya Kraliyet Darphanesine bir suç dehasının sekiz hırsız ve rehineler ile birlikte kendisinin kitlemesi ile olaylar başlıyor. Gerisi ilk bölüm fragmanında!

Legion

Çocukluğunda beri kafasında sesler duyan David Haller aslında çok güçlü telepati yeteneği bulunan bir mutanttır. Kendisine kişilik bölünmesi, şizofreni gibi hastalıkların teşhisi konulmuştur. Fakat bunun bir hastalık gerçek bir yetenek olduğu anlaşıldığında devlet görevlerlileri peşine düşmüş ve yakalamıştır. Ancak onu devletin elinden alan yine kendisi gibi üstün yeteneklere sahip bir mutant grubudur.

Genius

National Geographic Channel, dünyanın en başarılı ve dahi bilim insanlarının  biyografilerini senaryolaştırılmış bir şekilde anlattığı dizidir. Her sezon bir bilim insanının hikayesi anlatılmaktadır. İlk sezon, Einstein anlatılmıştır. İkinci sezon ise Antonio Banderas’ın hayat vereceği Picasso’nun hayatı anlatılacaktır.

Written by Onay Keleş

Kalabalığa karışmak için hiçbir özellik gerekmez Ama YALNIZ ve DİK durmak için Gerçekten çok şey gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir