Özel Philips Teknik Servis Bir Telefon Yakınınızda!

 

Philips dünyada önemli bir ev teknolojisi firmasıdır ve bunun yanı sıra elektrikli süpürgede önde gelen firmalar arasındadır. Elektronik ev aletlerinde zaten öncü firmalardan birisi olan Philips şimdi de ilerleyen teknolojiye ayak uydurarak fonksiyonel elektrikli süpürgeler üretmeye başlamıştır. Fonksiyonel olmasının yanı sıra uzun ömürlü ve dayanıklı bir elektrik süpürgesi üretimine önem vermişlerdir. Ama her teknolojik ürünlerde olduğu gibi Philips marka elektrik süpürgelerde de çeşitli arızalarla karşılaşılabilir. Teknolojiye çok hakim olan bu firmanın ürünleri de hiç kolay değildir. Bu yüzde Philips servisi olan ve güvenilir, iyi bir teknik servis ekibine ihtiyacınız olmaktadır.

 

Özel Philips Teknik Servis Telefonu: 444 78 56

Bu sebepten dolayı İstanbul bölgesinde hizmet veren ve uzun yıllardır bu işi yaptıkları için uzman ve tecrübeli bir teknik servis ekibe sahip olan İstanbul Philips servis firması sizlere kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca firmaya ulaşmaksa çok kolay İstanbul’un neresinde olursanız olun 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak ulaşabilirsiniz. İsterseniz de yine çağrı merkezini arayarak özel servis merkezinin açık adresini alıp sizde elektrik süpürgenizi teknik servis merkezine getirebilirsiniz.

Ayrıca firma kendi temin ettikleri parçalara ve teknik servis ekibine o kadar güveniyor ki cihazınızı tamir olmuş bir biçimde size teslim ettikten sonra bir yol boyunca geçerli olan işçilik ve eğer değişen parça varsa o parçada geçerli bir garanti sunmaktadır.

Written by Onay Keleş

Kalabalığa karışmak için hiçbir özellik gerekmez Ama YALNIZ ve DİK durmak için Gerçekten çok şey gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir