Özel LG Servis Merkezi Hizmetinizde!

Eski zamanlarda olsa LG dendiğinde akla klimalar gelirdi onların ne kadar dayanıklı olduğu aklımıza gelirdi, ama şimdi LG dendiğinde akla gelen üstün teknolojili televizyonları gelmektedir. Eskiden olduğu gibi şimdide LG sağlam ve uzun ömürlü televizyonlar üretmektedir. Avrupa da çok fazla satış rakamları gerçekleşmişken aynı şekilde Türkiye’de de ciddi bir talep oluşturmaktadır.

Sizler isteseniz de istemeseniz de her teknolojik ürünün bir kullanım ömrü olmaktadır. Bu kullanım ömrünü uzatmaksa sizin elinizdedir. Bunu nasıl başaracaksınız birkaç tüyo vermek gerekirse; öncelikle güvenilir bir LG servisi bulmanız gerekmektedir. En zoru budur, çünkü işinin ehli, güvenilir bir teknik servis bulmak artık çok zor. Ama İzmir’de oturuyorsanız uzun yıllardır bu işi yapan uzman ve tecrübeli bir ekibi olan İzmir LG Servis bütün İstanbul halkının hizmetindedir.

Bu özel servis merkezine ulaşmak için yapmanı gereken ise; 444 78 56 numaralı çağrı merkezini aramaktır.
Çağrı merkezine ulaşarak isterseniz teknik servis ekibinize evinize çağırabilirsiniz isterseniz de teknik servis merkezine sizler teslim edebilirsiniz.

Bu firma İzmir’deki her bölgeye hizmet vermektedir. Firma kendi teknik servis ekibine o kadar çok güveniyor ki sizlere 1 yıl işçilik ve eğer parça değiştirdiyse 1 yılda parça garantisi sunmaktadır. Bu bir yıl içerisinde tekrar aynı sorunla karşılaşırsanız ya da değişen parça ile ilgili bir sorun varsa firma ücretsiz olarak işlemleri gerçekleştirmektedir.

Written by Onay Keleş

Kalabalığa karışmak için hiçbir özellik gerekmez Ama YALNIZ ve DİK durmak için Gerçekten çok şey gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir