Özel İzmir Samsung Servisi Bir Telefonla Kapınızda!

Ünlü telefon üreticilerinden biri olan Güney Kore merkezli Samsung, şimdi de telefonlarındaki teknolojiyi televizyonlarına da yansıtmaktadır. Herkesin bildiği gibi Samsung firması teknolojik gelişmeleri çok yakından takip etmesinin yanı sıra bu teknolojileri kendileri yönlendirmektedir. Samsung televizyonları gelişen teknolojinin en iyi ürünlerinden oluşmuş, uzun ömrü ve kalitesiyle adından çok söz ettirmiştir.

Uzun ömrünün ve dayanıklılığının yanı sıra güzel ve işlevsel bir menüye sahip olan televizyon, sizlerin de tahmin edeceğiniz üzere arıza yapabilmektedirler. Böyle durumda yapılması gereken iyi ve güvenilir bir teknik servis ekibi bulmaktır. Özellikle İzmir’de yaşıyorsanız sizin için müşteri memnuniyetini amaç edinmiş bir Samsung servisi bulunmaktadır.

İzmir Samsung Servisi uzman ve deneyimli teknik servis kadrosuyla sizleri kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunmak adına kurulmuş bir özel servis merkezidir. Peki bu merkeze nasıl ulaşabilirsiniz? Yapmanız gerek çok kolay 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak, çağrı merkezi yetkilisine ön bir arıza kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Daha sonra evinizin ya da iş yerinizin adres bilgilerini vererek, çağrı merkezi yetkilisinin size en yakın yerdeki teknik servis ekibini yönlendirmesini beklemeniz gerekmektedir. Teknik servis ekibi size mümkün olan en kısa sürede ulaşmaktadır.

Ayrıca bu özel servis merkezi arızanızı giderdikten sonra tekrar aynı arızayla ya da değiştirilen parçadan kaynaklı bir sorunla karşılaşmanız durumunda size bir yıl boyunca işçilik ve parça garantisi sunmaktadır.

Written by Onay Keleş

Kalabalığa karışmak için hiçbir özellik gerekmez Ama YALNIZ ve DİK durmak için Gerçekten çok şey gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir