Özel Altus Teknik Servis Hizmetleri

Altus çamaşır makinelerinde teknolojiye uyum sağlaması konusuna çok hassasiyet göstermektedir.O yüzden dünyada ve ülkemizde çoğu kişi tarafından kullanılmaktadır. Hem teknolojik hem de çok kullanışlı olan Altus, ülkemizde çok yaygın olsa da teknik servis açısından pek çok sıkıntı çıkabilmektedir. Altus servisi olarak çalışmayan ve size faydadan daha çok zarar veren teknik servis ekibine sahip çok sayıda firma bulunmaktadır.

Markanın servisi olmasının bir çok açıdan faydası vardır. Örneğin sizin çamaşır makinenizin bütün fonksiyonlarına ve parçalarına aşına olup çıkacak herhangi bir arızada neye bakacağını ya da hangi parçaya bakacağını bilmek çok önemlidir.

İşte bu ve bunun gibi bir çok sebepten dolayı İstanbul’da çok uzun süreden beri hizmet veren İstanbul Altus teknik servis firması sizlere kaliteli ve güvenilir bir teknik servis hizmeti vermektedir.

Bu firmaya ulaşmak için ise yapmanız gereken tek şey 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak çağrı merkezi yetkilisine İstanbul’daki evinizin ya da iş yerinizin açık adresini vermeniz yeterlidir. Sizin paylaştığınız konuma en yakın uzman ve deneyimli teknik servis ekibi mümkün olabilecek en kısa sürede sizlere ulaşmaktadır.

Uzun yıllardan beri firma teknik servis ekibine ve temin edilen parçalara o kadar güveniyor ki sizlere bir yıl boyunca geçerli olan işçilik ve eğer değişen parça varsa o parça için sizlere parça garantisi hizmeti sunmaktadır.

Website: http://www.altusservis.net

Written by Onay Keleş

Kalabalığa karışmak için hiçbir özellik gerekmez Ama YALNIZ ve DİK durmak için Gerçekten çok şey gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir