Ana sayfa Genel Orkları ve Elfleri özleyenler için BRİGHT Filmi

Orkları ve Elfleri özleyenler için BRİGHT Filmi

273
0
ork
ork

Orkların, elflerin insanların yaşadığı dünyada kötülüğü tekrar yükseltmek isteyenlere karşı mücadele veren iki polis ve nadir bir asayı kullanabilen bright.

Will Smith ve Joel Edgerton hayat verdiği polis memuru Daryl Ward (Will Smith) ve dünyanın ilk ork polisi olan Nick Jakoby (Joel Edgerton) yozlaşmış dünya da karşılaştıkları genç bir elf ve onun sahip olduğu değerli bir eşyayı tüm dünyadan korumak için verdikleri mücadeleyi anlat BRİGHT filmini sizlere tavsiye ederim. Film konusu ve grafik detayları gerçekten harika. Bir Netflix filmi olan Bright’ın ikinci filminin de çekileceğini yayınlandı.

BRİGHT FİLMİNİN KONUSU

Orklar, elfler ve insanlar dünyada bir arada yaşamaktadır. Dünyayı zengin elfler yönetmektedir. Ancak topluluklar arasında ilişkiler hiç iyi değildir. Hükümet ilişkileri iyileştirmek için ork olan Nick Jakoby (Joel Edgerton)’ı Los Angeles Polis Departmanı’nda çalışan polis memuru Daryl Ward (Will Smith) ile birlikte çalışmaya başlatır. İki ortak çıktıkları gece görevi sırasında karşılaştıkları genç bir elf ile hayatlarını değiştirecek bir maceranın içinde bulurlar kendilerini.  Çünkü elf tüm dünya insanlarının sahip olmayı istediği ama sahip olmak için ölümle sonuçlanan cesaret sınavı gerektiren bir eşyayı taşıyor. Bir asa! Ancak bu asa sadece seçilmiş kişi olan bir bright tarafından kullanılabilir. Anca bright olduğunuzu anlayabilmenin tek yolu asa’yı kullanmaktır.

bright-filmi-izle
bright-filmi-izle

2000 yıl önce yaşamış bir kötülüğü tekrar dünyaya geri döndürmek isteyen elfler, tüm dünyaya kendilerini kanıtlamak ve dünyayı yönetmek isteyen orklar ve her şey sahip olmak isteyen insanlar asanın peşine düşmüştür. Hayatta kalma mücadelesi veren iki polis ve genç elf bunu başarabilecekler mi ?

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here