Nisan Ayında Vizyona Girecek Filmler

Merhaba arkadaşlar, bugün ki yazımdan nisan ayında vizyona girecek filmler içinden ilgimi çekenleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Umarım listeyi sizlerde beğenirsiniz!

KIZIM VE BEN

Nisan ayında vizyona girecek sinema filmleri içinden ilgimi çeken ilk film KIZIM VE BEN oldu.  Film gerçek bir yaşam hikâyesinden oluşuyor. Filmde aile bağlarının sarsılışı konu ediniyor. Türk sinema filmlerinde çok sık rastladığımız çocuğu ile yalnız kalmış bir polis baba öyküsü gibi durabilir konu anca fragman izlediğimizde farklı detayları da görmekteyiz.

 

ESKİ KOCAM(IZ) ( ASIN BAYRAKLARI 🙂 )

 

Haluk Bilginer abimiz (nick) hem eski eşi Maria hem de yeni eşi Jade’i kazıkladıktan sonra ortalıktan kayboluyor. Yalnız kalan kadınların zamanla birbirine alışmalarını ve birbirilerine destek vermelerini anlatıyor. Yaşasın Haluk Bilginer 🙂

Can Feda

Gün geçmiyor ki askeri film çekilmesin! Bana biraz yapımcıların günümüz olaylarından faydalanıp para peşinde koşturması gibi geliyor. Neyse! kısaca konu Son derece tehlikeli bir bölgeye giriş yapmıştır. Bu bölge de 6 kişilik Özel Kuvvetler ekibinin başındaki Yüzbaşı Alparslan (Burak Özçivit) ve Pilot Yüzbaşı Onur (Kerem Bürsin), büyük bir tuzağı açığa çıkaracaktır.

Avengers: Sonsuzluk Savaşı

Nereye gidecek daha bu marvel yapımları merak ediyorum. Sürekli bir rakip çıkıyor arkadaş! Filmin 27 Nisan 2018’de Türkiye’de gösterime girmesi bekleniyor. Filmde tüm kahramanlar Thanos’a karşı güçlerini birleştirecek.

Written by Onay Keleş

Kalabalığa karışmak için hiçbir özellik gerekmez Ama YALNIZ ve DİK durmak için Gerçekten çok şey gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir