in

Mutlaka kullanılması gereken WordPress eklentileri

Günümüzde bilişim sektöründe birçok kişi kendi sitesini oluşturmak ve kendi ürünlerini pazarlamak isteği içerisindedir. İşte bu hizmeti sizlere sunan gelişmiş tema seçenekleri ile kısa bir süre içerisinde tanınmazını sağlayacak firmalardan biri de WordPress ailesidir.

Sitemizin temasını buradan kolaylıkla seçebiliriz ve kendimize bir alan oluşturabiliriz. Fakat sitemizin daha ileriye çıkması için bazı Worddpress eklentileri kullanmamız gerekmektedir. Doğru seçimler sonucunda kısa bir süre içerisinde sitemizin ulaşım alanını daha ileriye taşıyabiliriz. İşte Dünya’da kullanılan ve mutlaka kullanılması gerekenler diye adlandırılan eklentiler.

  • All in One Seo Pack: Bu eklenti tamamen sizlerin arama motorunda daha ileriye çıkmanızı sağlayacaktır. Bu sayede kısa bir süre içerisinde istediğiniz kitleye ulaşabilirsiniz.
  • Akismet : Bu eklenti tamamen sizlerin sitesini güvenli bir hale getirmektedir. Sizlere yapılan en ufak kötü veya spam yorumları kısa bir süre içerisinde otomatik olarak silmektedir.
  • NexGen Gallery : Kulanılması gereken WordPress eklentileri arasında fotoğrafçılık ve galeri hizmetleri arasında en çok tercih edilenler arasındadır. Toplu resim yükleme ve galeriyi anında düzenlemesi ile birçok kişi tarafından kullanılmaktadır.
  • Contact Form 7 : Sizlerin sitelerinde vakit geçirenlerin şirketiniz veya uzmanlarınız ile anında iletişim kurmasını sağlayan bir eklentidir. Başarılı iletişim eklentisi ile kendisinden söz ettirmektedir.
  • WP Page Navi : Sitenizin en alt kısımlarında veya üst bölmelerinde ara geçişleri başka sayfalara ulaşmayı keyifli hale getiriyor.

Written by Onay Keleş

Kalabalığa karışmak için hiçbir özellik gerekmez Ama YALNIZ ve DİK durmak için Gerçekten çok şey gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir