in

Komplo Lideri İlluminati Hakkında Bilinmeyenler

İlluminati, 1 Mayıs 1776 yılıda Adam Weishaupt ve arkadaşları tarafından kurulduğu iddia edilmektedir. 5 gencin kurduğu örgüt aydınlanma çağının başlangıcı olarak görülüyor. 1785 yılında Baveryan hükümeti yetkilileri tarafından deşifre edilip dağıtılan örgütün bütün dökümanları toplanıp deşifre edilmiştir. O tarihten sonra dağıtılan örgüt hep gizli kalmıştır.

Örgütün Kaç Üyesi Vardır?

Çok ilginç olmakla birlikte hiçte şaşırtıcı olmayan örgütün sembolü olan üçgenin iç açılarına eşit yönetici olarak görev yapan üye vardır. Yani tamı tamına 180.

Sembolleri Ve Sebepleri

Her fırsatta üçgen ve tek göz sembolünün insanların gözünün önüne serilmesinin nedeni tamamı ile planlı bir eylem. Çünkü büyük ve önemli bir gerçeği en akıllıca göz önüne sererek saklayabilirler.

 

[boombox_gif_video mp4=”https://onaykeles.com/wp-content/uploads/2018/04/5ada2fe734201_illuminat.mp4″ gif=”https://onaykeles.com/wp-content/uploads/2018/04/illuminat.gif” jpg=”https://onaykeles.com/wp-content/uploads/2018/04/5ada2fe734201_illuminat.jpg”]

Amacı ne olabilir ve bunun kesinliği ne kadar?

İlluminati örgütünün gayesi, dünyadaki tüm dinleri yok etmek ve sadece tek ve büyük bir Dünya ülkesi kurmaktır. Bir çok savaşın din yüzünden çıktığı varsayılırsa, savaşa savaşarak son vermek istemeleridir. Bu örgütün bu amaçlarınaa ulaşmaları için yapacağı eylemler aklı oldukça zorlayıcı eylemlerdir. İllumunati örgütünün kesin olarak varlığı hakkında hala hazırda net bir bilgi mevcut değildir. Örgütün asıl amacı yeni bir dünya düzenini kurmak ve yaşatmaktır. Bir çok kişi bu örgüte inansa da, inanmayan kişilerin sayıları inanan kişilerin sayısına göre 2 kat daha fazla olduğu bilinmektedir.

Örgütün Silahları Neler Olabilir?

Subliminal mesajlar, backmasking, 25. kare örgütün vazgeçilmez silahlarından biridir. Bu tür silahları insanlara doğrultmakla beraber daha güçlü ve yenilmez olduklarını ve gün geçtkçe büyüdüklerini düşünürler.

 

Written by Onay Keleş

Kalabalığa karışmak için hiçbir özellik gerekmez Ama YALNIZ ve DİK durmak için Gerçekten çok şey gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Euro 2018’de Ne Olur?

The Terminal Film İncelemesi