İlk sayfalardan çıkmanın tek yolu; Backlink

İnternet sitelerinin sahiplerinin en çok istediği şey Google arama  sıralamalarında belirledikleri anahtar kelimeler de ilk sıralarda çıkmak. Çünkü yer aldığınız sıralamaya göre organik ziyaretçi kitleniz artmaktadır. Genellikle insanlar Google üzerinde aradığı konuları ilk sayfada ortaya çıkan sonuçlar da bakmaktadır.

Arama sıralamamızı nasıl ilk sayfalara çıkarabiliriz?

Günümüzde Google arama sıralamalarında üst sıralara çıkmanın bir den fazla yolu var. Ancak bunun etkilisi tanıtım yazıları ile sağlanan backlink’dir. Backlink, sitenizin değerini Google üzerinden artırmak demektir. Nasıl yapacağımız sorusuna gelirsek? Sitenizin içerik ürettiği kategorilerde mevcut sitelerden tanıtım yazısı satın alarak hem sitenize hit kazandırmış olacaksınız. Hem de Google gözünde değerlenen siteniz arama sonuçlarında ilk sayfalarda yer alacaktır.

Tanıtım yazısı nereden satın alabilirim?

Backlink sağlamak için sitenize benzer konularda içerik üreten siteleri bulmak zor olabilir. Bu konuda sizleri rahatlatacak bir platformu bulunmaktadır. Backlink.com.tr adresine girip tanıtım yazısı alabileceğiniz internet sitelerini görebileceksiniz. Hatta bu internet sitelerinin detaylı verilerini görebileceğiniz Türkiye’nin en büyük backlink ağı olan backlink.com.tr adresi büyük bir avantaj ve hizmet! Şöyle bir detay daha verelim. Eğer sizde internet sitenizde tanıtım yazısı yayınlamak isterseniz sizleri de müşterilerle buluşturuyor. Bir çok yönden verimli bir platformdur.

İnternet sitesi sahipleri içinde farklı konularda hizmet sağlayan site bir çok sorunlarınızı çözecek uzmanları da sizlerle buluşturuyor.

Written by Onay Keleş

Kalabalığa karışmak için hiçbir özellik gerekmez Ama YALNIZ ve DİK durmak için Gerçekten çok şey gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir