Hangi Beyaz Eşya Servisine Güvenmeli?

Dünya üzerinde eşi benzeri olmayan, ülkemizin en güzel şehirlerinden bir tanesi olan İstanbul’un en çok bilinen ve tanınan semtleri arasında yer alan Kadıköy ve çevresinde 1992 senesinden beri faaliyette bulunan Altıntepe Arçelik servisi, her vaktin değerinin bilincinde olarak müşterilerine üstün hizmetler sağlamaktadır.

 

Çağımızın en önemli unsuru olan ve insan hayatında büyük kolaylıklar sağlayan teknolojinin tüm faydaları ile imal edilmiş olan Arçelik beyaz eşya ürünlerinin bakım ve onarımlarının servisini teknoloji ile iç içe olarak veren firmamız, Arçelik firmasının edindiği üstün hizmet anlayışının aynısını bakım ve onarım kısmında bölge halkına sunmaktadır.

 

Tüm dünyada kullanılan, teknolojinin geldiği son noktada ortaya çıkan ürünler ile oluşturulmuş olan Arçelik beyaz eşya ürünlerinin hakkında bilgi sahibi olmak, bakım ve onarım servislerinin zorunluluğu haline gelmiştir. Bunun bilincinde olan Fikirtepe Arçelik Servisi, bu sebep doğrultusunda çeşitli adımlar atmaktadır. Bu adımlar arasında en önemli personelini sürekli olarak güncel teknoloji ürünleri hakkında bilgilendirmek ve yeni Arçelik beyaz eşyaları hakkında en ayrıntılı bilgiyi vermek bulunmaktadır.

 

Bu sayede en son çıkan ve teknolojinin üst boyutlarda kullanıldığı Arçelik beyaz eşyalarında ortaya çıkabilecek, müşterilerin karşılaşabilecekleri her türlü arıza hakkında bilgi sahibi olması ve oluşacak arızaya çözüm üretme safhasında fikir sahibi olması sağlanmaktadır. Personelimize verilen bu bilgilerin yanına ayrıca son teknoloji ürünü olan cihazların kullanılmasına özen gösterilmektedir. Bu sayede müşterilerimize üstün ve kaliteli hizmet anlayışını sunabilmekteyiz.

 

Ayrıca Fikirtepe semtinde ikamet eden Arçelik beyaz eşya kullanan müşterilerimizin ürünlerde yaşadıkları arızaları en çabuk şekilde giderebilmek için tam donanımlı olarak hazırlanmış gezici araçlarımız, semt ve çevresinde gün içerisinde sürekli olarak bulunması sağlanmaktadır.

 

Teknik personelimiz arızaya hızlı bir şekilde müdahale ettikten sonra eğer arızanın yerinde çözülmesi mümkün ise hızlı bir şekilde arızanın giderilmesini sağlamaktadır. Ancak tam tersi şekilde arıza çok daha büyük boyutlarda ise ürün Bostancı Arçelik servis merkezimize aktarılmaktadır. Burada ileri teknoloji ürünü cihazlar tarafından analiz edilip, arızası giderilmektedir. Müşteriye teslim öncesinde son denemeleri de yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde teslimi gerçekleştirilmektedir.

 

Written by Onay Keleş

Kalabalığa karışmak için hiçbir özellik gerekmez Ama YALNIZ ve DİK durmak için Gerçekten çok şey gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir