Ana sayfa İnternet Geçersiz Etkinlik ile Kapanan Google Adsense Nasıl Açılır?

Geçersiz Etkinlik ile Kapanan Google Adsense Nasıl Açılır?

243
0

Google Adsense Hesabını Nasıl Açılır? Geçersiz Etkinlik ile Kapatılan Hesap Nasıl Açılır? Banlı Google Adsense Hesabı Nasıl Açılır?

Bildiğiniz gibi Google Adsense internet sitesi sahipleri için büyük bir reklam kazancı sağlamaktadır. Büyük ziyaretçi kitlelerine sahip olan internet sitesi sahipleri büyük kazançlar elde etmektedir. Fakat işin ilk başlarına döndüğümüz yeni girişimciler için Google Adsense üyeliği almak oldukça zor hale gelmiştir. Almanın dışında hesabımı kurallara uygun olarak hareket etseniz bile eliniz de tutmak gittikçe zorlaşıyor.

Siz Google Adsense kurallarına hareket etseniz bile rakipleriniz reklamlarına sürekli tıklama yaparak sizleri Google Adsense gözünde zor duruma düşürmesi normal bir durum haline geldi. İnternet dünyasında piyasa oldukça tehlikelidir. Özgün içeriğe sahip internet siteleri büyük reklam gelirleri elde etmenin dışında büyük düşmanlarda elde etmektedir.

gecersiz-etkinlik

Geçersiz Etkinlik oluşturacak 2 ANA sebep vardır. Bunlardan birincisi, Google Adsense hesabınıza bağlı internet sitesi ve ya internet sitelerin de bulunan reklamlarınıza kendiniz tıklamanızdır. Bu durum oldukça sık görülen bir durum olmakla birlikte zor geri dönüşü olmaktadır. Fakat imkansız değildir.

 

İkinci bir durum ise başka kişiler tarafından sürekli olarak reklamlarınıza tıklanmasıdır. Bu durum sizi Google Adsense kıskacına yakalanmanıza sebep olacak ve önceden bir uyarı gönderilmezse ise ki genellikle gönderilmiyor. Geçersiz etkinlik sebebi ile hesabınız kapatılacaktır.

Google Adsense Hesabını Geçersiz Etkinlik Sebebiyle Kapatıldıysa Nasıl Açılır?

Geçersiz etkinlik ile kapatılan hesabınızı açmanızın tek bir yolu vardır. Oda geçersiz etkinlik itiraz formu doldurmaktır. Eğer kendi reklamlarınıza tıklama yaptıysanız. Bu durumu açıkca itiraz formunda belirtmeniz gerekiyor. Güzel bir dille Google Adsense yetkililerine bu durumu anlatmanız, kurallara uyacağınızı belirtmeniz onların gözünde bir şansı hakedeciğiniz anlamına gelmektedir.

İkinci durumu yaşadıysanız. Reklamlarınıza sürekli başkaları tarafında tıklama yapıldıysa bu duruma ilişkin verileri itiraz formuna girmeniz gerekmektedir. Şüphelendiğizi en küçük detaya kadar yazmanız geçersiz etkinlik ile kapatılan hesabınızı açmanıza etken olacaktır.

Yorumlarınızı ve sorularınızı bekliyorum.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here