Ana sayfa İnternet En ziyaret edilen forum siteleri

En ziyaret edilen forum siteleri

164
0

Sosyal medya yanı sıra fazlası kitlenin de büyük bir yönü  forumlardır.Şimdi sizlere en çok ziyaret alan forum sitelerini paylaşacağım.

#1 R10

Çoğu bireyin kayıt olamadığı bu forum en çok ziyaret alan forumların arasında yer alıyor.Kayıt olmak herkese açık deildir.Kayıt olmak amacıyla çağrı kodu almanız gerekiyor buda gerektiğince basit değil.Fakat kuşkusuz en büyük forum sitelerin içersinde yer almaktadır. Aktif olarak kullandığım sitedir.

#2 Wmaracı

Webmaster portalı olarakta tanınan “wmaracı” en çok ziyaret alan forum siteleri arasında yer almaktadır.Kayıt olmak herkese açık bir şekildedir ancak  husus açmanız amacıyla adminler doğrulusunda hesabınızın aktifleştirilmesi gerekmektedir.Bu prosedür gerektiğince zor değildir. R10 gibi çok aktif kullanıyorum.

#3 Donanım Haber Forum

Genel forum olarak tanınan Donanım Haber Forum sitesi gerektiğince yoğun ilgi alan forum sitelerinin arasında yer almaktadır.Kayıt olmak herkese açık şekildedir.Türkiye’nin en büyük forum sitelerinden birisi tarifini basitlıkla söyleyebiliriz.

#4 Chip Online

Teknoloji forumu olarakta tanınan Chip Online teknoloji ile alakalı hertürlü bilgi akışının olduğu forum sitesidir.Güzel bir tasarıma sahip olan Chip Online forum sitesi en çok ziyaret alan forum sitelerin arasında yer almaktadır.

#5 Forum Tr (frmtr)

Edindiğimiz verilere göre en eski forum sitelerin  arasında yer almaktadır.Fakat tekrar en büyük forum siteleri arasında yer almaktadır. Benimde ilk üye olduğum forum sitesidir.

#6 ShiftDelete

Teknoloji ile alakalı oyun, telefon , laptop vb. gibi teknoloji ürünlerinin incelemesini ve tanıtımını yapan Türkiye’nin en büyük teknoloji siteleri arasında yer almaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here