En Güncel ve En Kaliteli Kişisel Blog

Kişisel blog size ilgilendiğiniz alanlarla ilgili ürettiğiniz içeriklerin kitlelere ulaşılması konusunda yararlı bir ortam sağlıyor. İnternetin artık hem ülkemizde hem de dünyada yaygın bir şekilde kullanılması üretilen içeriklerin ve yeni fikirlerin çok büyük bir kitlelere ulaşacağının göstergesidir.

İnsanların ilgi alanlarına göre çok farklı konularda kişisel bloglar açılmaktadır. Gezdiği ve gördüğü yerleri paylaşmak isteyenler, yazdığı edebi yazıları okuyuculara aktarmak isteyenler,  teknik ve yazılım konularında bilgi ve birikimlerin paylaşmak isteyenler için kişisel blog büyük bir nimet sayılır. Bahsettiğim konular ve alanlarda güncel ve kaliteli bloglar bulunmaktadır. İnternetin Kişisel Blog Kategorisi olarak görebileceğimiz bu konuda en güncel ve kaliteli kişisel bloglardan biride nuriozzkan.com’dur.

2017 yılının başlarında beri yazmaya devam eden Nuri Özkan’ın hemen hemen tüm kategoriler de özgün ve kaliteli içerikleri bulunmaktadır.  Kişisel blog açmak  isteyenler için ve emekleri ile tecrübelerini paylaşmak isteyenler için Nuri Özkan güncel bir örnektir. Kendi kişisel adresinde paylaştığı bir istatistiği de sizlerle paylaşmak isterim. Kişisel blog yazarının 2017 yılının başlarından beri toplamda 600 den fazla özgün ve kaliteli kişisel blog içeriği bulunmaktadır.

Özellikle bir konuya da değinmek istiyorum. Yeni kişisel blog açmak isteyenler için kaynak olarak görebiliriz. Hem blog kurmadan önce hem de kurduktan sonra geliştirmek ve yönetmek adına çeşitli içerikleri bulunmaktadır.  Bilgi, birikim ve anılarını paylaşmak isteyenler için kişisel blog kurmak, yönetmek ve geliştirmek adına özgün ve kaliteli içerik bulmak zor oluyor. Bu konu da Nuri Özkan da sıkıntı çekmiş olacak ki, kurduğu kişisel blog ta yaşadığı sorunların çözümlerini okuyucuları ile paylamaktadır.

 

En güncel ve en kaliteli kişisel blog olarak nitelendirdiğim Nuri Özkan’ın kişisel blog adresini takip etmeyi unutmayınız.

 

Written by Onay Keleş

Kalabalığa karışmak için hiçbir özellik gerekmez Ama YALNIZ ve DİK durmak için Gerçekten çok şey gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir