Scarlett Johansson Solo Film; Black Widow

black widow

Marvel’ın Yenilmezler serisinde bulunan Black Widow’un solo filmi izleyicilerle bir araya geliyor. Ünlü kurgusal karakteri, Marvel evreninde hayat veren Scarlett Johansson canlandırıyor.

Marvel filmlerinde kendi filmine kavuşan ilk kadın kahraman olarak adından söz ettiren Black Widow’un filmi hakkındaki detaylarda çıkmaya başladı. Yapılan yeni açıklama ile filmin vizyon tarihi de belli oldu.

Iron Man 2 filmi ile ilk olarak tanıştığımız ve çok sevdiğimiz Black Widow, ilk solo filmiyle sinema evrenine giriş yapmaya hazırlanıyor. Marvel panelinde yapılan açıklamalara göre, Black Widow filmi 1 mayıs 2020 tarihinde vizyona giriş yapıyor. Filmin yönetmenliğini ise Cate Shorthand üstleniyor.

Black Widow sinema filminde oyuncu kadrosu da yavaş yavaş açıklanmaya başladı. Scarlett Johansson bir kez daha Black Widow karakterine hayat verecek. Filmde Scarlett Johansson’un ‘kardeşini ise Florence Pugh üstleniyor. Marvel ayrıca filmden ilk tanıtım fragmanını da panel üzerinde izleyicilerle bir araya getirdi. Fragman, Black Widow daha önce de bahsedilen Budapeşte’de hayat buluyor. Fragmanda ayrıca Natasha ve Yelena arasında dövüş sahneleri de görülüyor. Fragmanda Black Widow’u ciddi şekilde tehdit eden kötü karakter var. Bu karakterin ise Iron Maiden mı yoksa Taskmaster mı olduğu henüz tam olarak bilinmiyor. Jac Schaeffer tarafından kaleme alınmış olan film, karakterin geçmişine ışık tutuyor. Filmde Black Widow’un SHIELD ajanı ve Avengers üyesi olmadan önceki hayatı ele alınacağı düşünülüyor.

Hangi Senaryo Olacak?

Marvel, Scarlett Johansson‘ın rol alacağı Black Widow filmi için kolları sıvamaya başladı. İddialar stüdyodan tamamen çıkmış durumda. 2019 yılı yılında çekimlere başlanan film her şey yolunda giderse 2020 yılında gösterime girecek.

Daha önceleri filmin 1999’u 2000’e bağlayan dönemi anlatacağını gösteriyordu. Yeni söylentiler ise bambaşka bir konunun ele alınacağını söylüyor. Black Widow’un kahramanlık hikayesi Sovyetler Birliği’nin dağılmasından sonra New York’a gelmesiyle başlıyor. Fragmanda verilen bilgiler doğruysa Black Widow filmi 2006 yılında geçecek gibi gözüküyor.

Written by Onay Keleş

Kalabalığa karışmak için hiçbir özellik gerekmez Ama YALNIZ ve DİK durmak için Gerçekten çok şey gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir