Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Mobil sektöre girmesiyle beraber büyük bir çıkış yakalayan Türk Telekom yakaladığı bu çıkış sayesinde kısa süre içerisinde birçok kullanıcıyı kendisine çekmeyi başardı. Türk Telekom’un bu çıkışında en temel noktanın sunduğu bedava internet olduğunu söyleyebiliriz. Ülkemizde her geçen gün mobil üzerinden internet kullanımı artıyor. Türk Telekom’da bu durumun farkında olduğu için kullanıcılarına sık sık hediye internet paketi vermeye özen göstermektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom bedava internet konusunda müşterilerine çok fazla seçenek sunduğu için özellikle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Türk Telekom ilk olarak yeni hat alan veya hattını Türk Telekom’a taşıyan kişilere 500 MB ücretsiz internet fırsatı sunmaktadır. Bu fırsattan faydalanmak isteyen kişiler DENEME yazarak 5555’e göndermesi yeterli olacaktır. Sonrasında hattınıza hediye olan internet tanımlanır. Türk Telekom faturasız hat kullanıcıları olan kişiler de çok basit yöntemler sayesinde ücretsiz internet paketlerini alabilirler. Türk Telekom mobil uygulaması üzerinden banka kartı ya da kredi kartı kullanarak yükleme yapan kişiler 15 TL ve üzerinde yükleme yaptıkları takdirde 1 hafta kullanacakları 1 GB internete sahip olurlar.

Türk Telekom Ücretsiz İnternet Kampanyaları

Türk Telekom bedava internet paketleri arasından seçim yapacağınız zaman size uygun olan paketi bulmanız gerekiyor. Henüz 4.5 G’ye geçiş yapmadıysanız hattınızı 4.5G uyumlu bir hat ile değiştirmeniz durumunda Türk Telekom sizlere 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 1 GB internet paketi hediye edecektir. Sim kartınızı yenileme işleminizi yaptıktan sonra 4.5G SIM yazarak 5555’e SMS göndermeniz gerekiyor. Bu şekilde fırsattan faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava internet yapma özellikle basit olmasıyla dikkat çekiyor. Bedava internet paketlerinden birisini seçtiğiniz takdirde SMS göndermeniz gerekebilir. Bedava internet kampanyaları için SMS’inizi 5555’e göndermelisiniz. Bu numaraya göndereceğiniz SMS’lerden sizden bir ücret talep edilmeyecektir. Aynı zamanda Türk Telekom’un sunduğu bazı internet paketleri SMS göndermeden direk olarak hattınıza tanımlanmaktadır. Bu durumda sizlere bilgi mesajı gönderilecektir. Fakat genellikle hediye internetleri alabilmeniz için sizin SMS göndermeniz gerekiyor. SMS gönderdikten sonra sadece birkaç dakika içerisinde internet paketi hattınıza tanımlanır.

Kaynak : www.Mobil11.net

Written by Onay Keleş

Kalabalığa karışmak için hiçbir özellik gerekmez Ama YALNIZ ve DİK durmak için Gerçekten çok şey gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir